Videoreference

 

Reference

 


Ivana Slezáková
Partners

 

„Dobrý den,

Štěpánko chci Vám hodně moc poděkovat. Za celodenní školení GROW, které jsem s Vámi absolvovala. Už tam jsem byla naprosto nadšená, to asi bylo jasné. To, co jsem si odnesla, jsem dnes oprášila, a použila poprvé v praxi. Štěpánko pecka, fakt. Potřebovala jsem pracovat s naším novým zaměstnancem. Tak jsem použila CÍL, REALITA, MOŽNOSTI, AKČNÍ PLÁN. No úžasný nástroj, sice já jsem už spoustu věcí o něm vnímala, jen tady se mi to potvrdilo. Ale hlavně on si to všechno uvědomil, co chce, kam směřuje, jak to vypadá teď, co pro to musí udělat.

No na to, že kluk má rok výcviku kouče, tak povídal, že to co dostal tady za 14 dnů, tak nedostal za celý rok při výcviku. Tak jsem snad odvedla dobrou práci a tím pádem Vy také :-).

Musela jsem se podělit……“

 


Petr Hruška
majitel 1. pozitivní

„Se Štěpánkou spoupracuji již několik let a ty roky stály za to. Koncept Tab Board, který zastupuje, je ojedinělý a velmi funkční, ona mu dává navíc humor, nadhled a obrovské penzum zkušeností. Díky tomu jsem potkal řadu zajímavých lidí, dostal spoustu užitečných rad a námětů, následný kaučing podporuje posun těchto podnětů do fáze realizace. To opravdu důležité je, že mě spolupráce posunuje jak osobně, ta profesně, reálně se mé společnosti daří lépe a je stabilnější.

Zlí jazykové tvrdí, že na setkání chodíme hlavně kvůli dobrotám, které ona osobně peče a věřte, že v tom je taky opravdu hodně dobrá. Není tomu tak, ale o to více se všichni na setkání těšíme.

Mohu velmi doporučit všem, kteří na sobě a svém podnikání chtějí opravdu zapracovat. „

 

 

Šárka Zídková
TIVO domov pro váš byznys

„Se Štěpánkou jsem se setkala poprvé na jaře v roce 2016, na svém prvním netvorkingovém setkání, kde představovala koncept TAB Board a já jsem si říkala pochybovačně: „Kdo mi asi tak může pomoci či poradit v mé firmě, když nezná můj tým a není seznámen s tím, jak to u nás funguje. Každá firma je přeci jiná. Ale, dnes už vím, že to byla opravdu špatná úvaha, jen z neznalosti této možnosti rozvoje.

Pokud totiž cítíte i tu nejmenší nejistotu ve Vašem vedení a směřování lidí v týmu a firmy jako takové, tak koučink touto formou, vřele doporučuji.

Se Štěpánkou jsme nejdříve probraly mé plány a cíle, jak ve firemním, tak i osobním životě, jak jich můžu postupně dosáhnout, ale také, jak se postavím překážkám a svým obavám, zda budou uskutečněné změny fungovat. Poznala jsem díky typologickému testu, jaký typ vedení lidí je mi blízký a proč reaguji v některých situacích, tak jak reaguji. Největší přínos pro mě bylo a stále je, že jsem se sebou začala něco dělat, protože jsem si díky koučování uvědomila spoustu souvislostí a v kolektivním setkání na boardu najdu vždy rady, co se komu osvědčilo při řešení jeho projektu či problému, jak doporučuje postupovat.

Koučování se Štěpánkou a s kolegy z boardu doporučuji všem, kdo podnikají, protože Štěpánka je velmi proklientsky orientovaná. Je diskrétní, takže se nestydím před ní mluvit i o osobních věcech a mám pocit, že se díky konceptu TAB Board v podnikání už nejen neztratím, ale díky cenným radám firma „zdravě roste“ a já si konečně nevyčítám čas, který věnuji jen sama sobě a svým blízkým. „

 

 

Svatopluk Runčík
Generální ředitel BENEŠ A LÁT a.s.

„Poslechnout si o metodě koučovaní GROW od samotného mistra, bylo úžasné. Vlastně jsem nic jiného nečekal, jako vždy skvělá Štěpánka podala jak z profesní stránky tak z lidské úžasný výkon.
Mohu doporučit všem co na sobě chtějí pracovat a něco změnit , školení není zaměřeno pouze pro manažery a podnikatele. „

 

 

Petra Dulínková
Ředitelka ve firmě Provia S.R.O.
a Regionální ředitelka TAB board Královéhradecký kraj

„Jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit školení koučovací metody GROW v podání Štěpánky, které bylo profesionální a zároveň i velmi lidské. Díky jejímu skvělému přístupu probíhalo školení v uvolněné a skutečně velmi příjemné atmosféře a naladění všech přítomných. I po téměř 9 hodinách jsem se cítila plná energie a mrzelo mě, že už končíme 😊 Během školení jsem se naučila řadu nových věcí v oblasti koučinku a pospojovala si některé dříve získané dílčí znalosti do jednoho uceleného a hlavně srozumitelného celku, což je pro mě velká pomoc v mojí práci.

Díky Štěpánce a jejímu podání metody GROW a dalších nástrojů, kdy nešlo jen o teorii, ale zejména i o velmi užitečné praktické vyzkoušení a procvičení všech postupů, jsem skutečně „povyrostla“ a už se těším na uplatňování všech nabytých vědomostí a dovedností v praxi. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pracovat na sobě a svém osobním růstu i všem koučům a managerům pro jejich práci při vedení týmu i jednotlivců.

Štěpánko DĚKUJI !!!“

 

Bc. Jan Lát
BENEŠ a LÁT a.s.

„Proč se Štěpánkou spolupracuji?
Mno vzhledem k mé averzi k „externím poraděnkům“, kteří se na firmy velmi rádi chytají, radí, jak by se a co by se, za nic nemají zodpovědnost, jejich výstup není měřitelný, a když na konci skutečně nenastane změna, vlastně se nic neděje, jsem sám docela překvapený…

Proč vlastně se Štěpánkou spolupracuji? Štěpánka je totiž jiná, lepší… Ale vážně, Štěpánka má neuvěřitelnou schopnost práce s lidmi. Motivace jednotlivců i skupiny. Předávání optimismu. Naše spolupráce začala několika návštěvami a mou „ochutnávkou“ TAB boardu. Zajímavý zážitek – spousta inspirativních lidí na jednom místě, kteří jsou otevření a připraveni sdílet vlastní zkušenosti, jak ty dobré, tak ty méně úspěšné a to vše proto, že čekají stejné obohacení od ostatních členů. Zajímavý koncept a už v tu chvíli mi vrtalo hlavou, jak Štěpánka s těmi lidmi pracuje, jak je dokáže pro takovou aktivitu získat. Po pár TABech, kde jsem prožil debaty na témata, která jsme řešili ve firmě, jsem dospěl k závěru, že by Štěpánčina aura mohla pomoct i celému našemu vedení. Snažili jsme se najít vlastní směřování, najít si další cíle, jak rozvíjet firmu a jak angažovat více lidí do tohoto tvůrčího procesu. Tento nápad vyústil v nový rozměr spolupráce – Štěpánka se stala „týmovým koučem“ na našich MARSech (Manažerská A Rozvojová Setkání), kde se setkáváme s cílem posunout firemní kulturu, marketing, obchod a další témata která jsou zrovna aktuální… ze 13 členů, kteří se MARSu pravidelně účastní byste nenašli nikoho, kdo by Štěpánku neoslovil o konzultaci/radu/tip mimo formát MARSu.

Znáte někoho jiného, kdo si prvním setkáním získá náklonnost všech přítomných a po 2 letech spolupráce ji stále drží? Posun, který jsme se Štěpánkou v řešených tématech prodělali mi při pohledu zpět připadá neuvěřitelný. Jistě, pořád máme řadu dalších cílů, ale ta řada met, které jsme už překonali je úžasná. Štěpánko, díky!“

 

Kamila Plicková
Pražský technický servis, s.r.o.

„Na první sezení TAB Boardu jsem šla z donucení, ač se mi to často nestává, prostě jsem neuměla říci ne. Proč si budu s cizími lidmi povídat o tom, co mne trápí (i těší 🙂 v podnikání? A nechci cizímu vyprávět své prohry? Zkrátka a dobře, nechtělo se mi za Štěpánkou a jejími ovečkami. A nakonec to bylo moc milé setkání, dozvěděla jsem se, že chyby nedělám jen já, že strachy mají i jiní a že chválit se je občas potřeba.

Štěpánka je milé stvoření, to co dělá, dělá dobře, své rady nevnucuje, ale ve správnou chvíli položí tu správnou otázku, dá ten pravý podnět. Navíc má kolem sebe výbornou grupu lidí, takže mi vstoupili do života nováčci, se kterými se ráda potkávám :).

Štěpánka můj život pracovní i soukromý jednoznačně obohatila. DĚKUJU :)“

 

Kristýna Pechová
Hays Czech Republic s.r.o.

„Působím na manažerské pozici v mezinárodní společnosti (personálně- poradenská společnost) a vedu tým deseti lidí. Se Štěpánkou Duffkovou jsem začala pracovat v době, kdy jsem byla uhnaná a nevěděla jsem, jak si ubrat práci. Neuměla jsem delegovat práci na zbytek týmu, abych měla prostor na strategičtější záležitosti a plánování. Byla jsem těžce v operativě.

Štěpánka je nejenom zkušená manažerka, ale také vynikající koučka se spoustou užitečných otázek a rad. Absolvovali jsme 4 sezení a po každém z nich jsem cítila, že vím jak dále. A to bylo pro mě podstatné. Odcházela jsem s jasným plánem, nápady a úkoly, které jsem ihned implementovala.

A co se změnilo za tu dobu prací se Štěpánkou? Můj tým pracuje více než já, hlavně v oblasti operativy, a já se můžu věnovat strategickým věcem, které posouvá oddělení dále. Jsem klidná, mám čas plánovat a i můj tým má ve mně větší podporu, protože mám na ně čas.

Štěpánku Duffkovou maximálně doporučuji jakémukoliv manažerovi, ať na začátku kariéry, či na vrcholové pozici. Je lidská, praktická, vždy vymyslí super řešení či Vás dostane zajímavou otázkou a je taky hodně vtipná. Nevymýšlí s Vámi kolo, ale pracuje se základními managerskými principy, které dávají absolutní smysl a fungují. A taky Vám řekne, když si lžete do kapsy. Příklad? „No Štěpánko, já nedeleguju, protože jsem velká perfekcionistka“. Štěpánka: „Né, ty nedeleguješ, protože jim nevěříš“. A tak :). Za mě 10 z 10.“

 

Barbara John

Swiss Cheese

„Od roku 2016 jsem byla členem TABu pod vedením Štěpánky Duffkové. Nastupovala jsem do klubu jako malá podnikatelka, která musí ve firmě všechno řešit sama, která nemá ve firmě nikoho, s kým může diskutovat věci a problémy různého charakteru. Navíc jako cizinka jsou mi česká pravidla a zvyky neznámé.

V TABU jsem potkala další lidi ve stejné nebo podobné situaci, z různých oborů. Všichni řeší každý den situace, které možná také znám, nebo které jsem někdy řešila. Spolu probereme různé problémy, sdílíme naše zkušenosti a máme pocit, že nám konečně někdo rozumí. Po setkání odcházím vždycky nabitá novou energií a v kapse mám nápady, jak řešit své problémy.

Ještě více mi přináší mentoring od Štěpánky Duffkové osobně. Ona má tolik zkušeností, a umí nás navigovat v životě obchodu, hlídá nás, abychom neztratili přehled nad svou firemní strategií a plány, které jsme s ní zpracovali, i v každodenním boji o maličkosti. Její velmi profesionální a zároveň osobní přístup a empatie mi moc pomáhají a já se těším na každé setkání s ní. Hodně jsem se od Štěpánky naučila a chtěla jsem jí za to poděkovat.

Poděkovat bych ale mohla všem členům, se kterými jsem se setkávala každý měsíc a se kterými jsem začala kamarádit. Jsou to úžasní a odvážní lidé, kteří bojují pro své firmy a podniky. Děkuji, že se zajímají i o moje starosti! A všem přeji, ať se jim daří. „

Veronika Pokorná

Kvality manažer ve firmě Eurosun

„Štěpánka se stala po dobu koučingu mou přítelkyní. Přirozeně podporovala moje sebevědomí. Kreativně rozvíjela probíraná témata. Ukázala mi jiný pohled na svět. Je důležité uvědomit si, že každý má hranice jen ve své hlavě a mockrát jí za to děkuji.“

 

Martina Brisuda

Britská obchodní komora

„Milá Štěpánko, děkuji Vám za čas, který jsme spolu strávily jak během společného koučinku tak i mentoringových sezení. Cítila jsem se s Vámi dobře a uvolněně. Velice si cením Vašeho přístupu, trpělivosti, s jakou umíte naslouchat, radosti, s jakou umíte vyprávět. A právě i Vaše příběhy a vyprávění mi pomohly pochopit klíčové věci. Otvíraly a řešily jsme spolu aktuální situace a konkrétní záležitosti. Vím, že jsem s Vaší pomocí udělala velký pokrok v daných oblastech. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další společné setkání!“

svet-zdravi

Petra Doubková

Svět zdraví

„Profesionální přístup vedené zkušeného hráče na trhu jakým je paní Duffková mi otevřel další možnosti v oblasti mého podnikání. Naučila mě více dbát na detailní zpětnou vazbu, zpětný monitoring, kontrolu, statistiky. Mou výmluvou dříve byla odpověď, že nato nemám čas, ale skutečnost byla ta, že se mi do toho upřímně nechtělo. Díky ní jsem se naučila více pracovat s tímto skrytým a velmi účinným potenciálem, což mi umožnilo naopak více uvolnit ruce v podnikání a mít čas na další aktivity týkající se mého podnikání a v důsledku rodiny.“

footerRomana Musilová

Senior Consultant

„S odstupem týdne mohu říci, že trénink Jasně mluvit znamená jasně myslet vedený  Štěpánkou Duffkovou je pro mne první „soft skills“ školení, z kterého přesně vím, co a jak uplatnit v praxi. A hlavně to nejenom vím, ale také to dělám nebo si alespoň uvědomím, jak to říci příště lépe. Děkuji za příjemně a užitečně strávený den“.
  cisco-logo

Robin Niubo Vasko

„Stepanka is an energetic, conscious and results driven coach who will take the energy of the group with her kindness and enthusiasm and lead it step by step through the course. She takes feedback but also gives one wonderfully, and creates an environment where people feel safe to give the best out of them. I have experienced her once and can’t remember if i had more fun ever before in any of my extra-curricular activities. She is a great value add to any company-driven education and I am sure individuals should seek her out for wise counsel in both business and life areas.“
 

1287x929_vodafone_logo

Irena Jakoubková  – Business Partner People and Property Vodafone Czech Republic

„V případě, že požaduje získat dobré triky a tipy od zkušeného profesionála, který Vám naslouchá a umí se přizpůsobit Vašim reálným potřebám, Štěpánku doporučuji!“

1287x929_vodafone_logo

Veronika Kořenková  – Business Partner People and Property Vodafone Czech Republic

„Štěpánka was the lecturer of one of the workshops for HR Business partners in our company – the topic was Communication & Mediation. Not only we enjoyed the workshop but I also chose Štěpánka to be my mentor in the workshop follow up mentoring sessions. Besides the fact that Štěpánka is a very professional and has the expertise, she is also very pleasant person to talk to and share ideas with. In her lectures she uses many practical examples through which the learning curve is much steeper. Moreover Štěpánka hands over the knowledge in a very friendly and human way which makes the receiver relaxed and thus more open to talk and learn. I would recommend Štěpánka to any company that cares about leadership development.

british-reference

 

  Veronika Stepankova – Trade & Investment Adviser

„I attended the Think of your feet with Stepanka Duffkova. I really enjoyed the training which was very well structured, full of practical advices and fun at the same time.“

reference-goldtimeIng. Šárka Žaludová – Sales&Marketing Manager

Školení Think on your feet se Štěpánkou bylo pro mě velkým přínosem. Nevěřila bych, že za tak krátký čas lze získat reálný návod k efektivnější komunikaci.

logo-open-gateJiří Luka – zástupce ředitele pro ZŠ Open Gate

„V době přípravy nového projektu základní školy Open Gate jsem se setkal se Štěpánkou. Domluvili jsme si několik koučovacích sezení. Věci si rád řídím sám a k psychologům a jiným odborníkům moc rád nechodím, a tak jsem úplně netušil, co mám od těchto setkávání očekávat. Ihned první setkání však pro mě bylo velmi příjemným překvapením. Důvěryhodný až mateřský přístup Štěpánky navodil pohodovou atmosféru, ve které jsem si snadno uvědomil priority a důležité hodnoty svého profesního i osobního života. Díky metodám, které při koučování následně používala, jsem si následně jasně stanovil cíle a způsoby jeho dosažení, uvědomil jsem si, jak důležitý je v životě člověka nadhled a schopnost žít v přítomném okamžiku. Štěpánka je člověk, ze které vyzařuje radostnost, pohoda, životní zkušenosti a hlavně důvěryhodnost. Toto vše úspěšně přenáší do koučovacích sezení, která jsou tak jednoznačně přínosná. Štěpánko, děkuji.“

www.ca-staff.czAlena Vránová – Country Manager Contract Administration, spol. s r.o.

„Měla jsem tu čest, že se Štěpánka stala mou mentorkou v mentoringovém porgramu Equilibrium Britské obchodní komory právě v době, kdy jsem se snad nejvíc zabývala otázkou sladění práce a rodiny. Také díky Štěpánce jsem si uvědomila, že v této rovnici mi naprosto chybí i čas pro sebe. Nejde mít všechno a hned, ale Štěpánka mi ukázala perspektivu, že jde mít všechno postupně a v každém okamžiku v různé míře. To je perspektiva, která mi ke spokojenosti naprosto stačí.“

 Certifikáty

 Pracuji pro

prazdroj

Sales2Win_logo_barevne

1287x929_vodafone_logo

kpmg-logo

cofee-break-logo

komercni-banka-logo

cisco-logo

vzp-logo

 

Videoreference

TAB – zkušenosti a reference

Zhlédněte video z The Alternative Boardu, jenž je unikátním prostorem, v rámci něhož probíhá podnikatelský a business coaching.