TAB Board – koncept pro majitele firem a jejich strategickou výhodu

The Alternative Board® (TAB Board) je exkluzivní členská organizace, která pomáhá podnikatelům dosahovat větší ziskovosti, produktivity a seberealizace.

Koncepce TAB Boardu

Koncept TAB Boardu je založen na bezkonkurenční kombinaci vzájemné spolupráce, individuálních koučovacích schůzek s certifikovanými facilitátory/kouči TAB a použití patentovaných nástrojů a prostředků, které spojují vlastníky firem s tisíci jejich kolegy po celém světě.

Prostřednictvím TAB Boardu podnikatelé získají přístup k ověřeným řešením, která vlastníkům firem dávají strategickou výhodu a pomáhají jim soustředit se na to, co je pro ně v životě nejdůležitější.

Jak vám mohu být užitečná?

Stala jsem se první franšízantkou této americké společnosti v Čechách s působností pro střední Čechy oblast východ a jih. Po absolvování intenzivního školení v USA v Denweru v sídle společnosti TAB jsem připravená efektivně vést boardy podnikatelů a podnikatelům, kteří se stanou členy TABu, pomoci využívat veškerého Know How vyplývajícího z členství v TABu k získání strategické konkurenční výhody.

Více informací o The Alternative Board® (TAB Board) ZDE

.

 

Videoprezentace

TAB – zkušenosti a reference

Zhlédněte video z The Alternative Boardu, jenž je unikátním prostorem, v rámci něhož probíhá podnikatelský a business coaching.

Více informací o The Alternative Board® (TAB Board)

 

tab

Čtěte také: HR PORADENSTVÍ