Drobečková navigace

Úvod > Co o mně řekli klienti > Ivana Slezáková

Ivana SlezákováDatum konání:
29.4.2020

Jmenuji se Ivana, podnikám téměř 23 let, jsem majitelkou účetní firmy a finanční a bankovní pobočky. Jsem tedy součástí důležitých rozhodnutí nejen mých klientů, ale mám na starost dalších 10 lidí, což už je potřeba se naučit správně delegovat, být motivací pro ostatní a zároveň zodpovědná a kreativní. Prostě mít spokojené klienty i zaměstnance. Jenže ono to tak jednoduché vždy není. 

Do kontaktu se Štěpánkou jsem se poprvé dostala v srpnu 2018 přes její skvělé školení koučovací metody GROW. Zaujala mne svým pozitivním přístupem, profesionálním vystupováním a srozumitelným výkladem. Tam jsem se dozvěděla, že je kouč a mentor, který podporuje malé a střední podnikatele. To je cílová skupina i v mém podnikání. A protože jsem zrovna byla na složité podnikatelské křižovatce, byl už jen krůček k tomu, abych se stala jejím klientem.

Chyběl mi totiž někdo, komu se mohu svěřit s podnikatelskými starostmi i radostmi. Někdo, kdo mi ukáže cestu, i jiný úhel pohledu. Někdo, kdo bude nadšen stejně jaká já, bude mne podporovat a bude mi oporou. Starám se hodně o ostatní, a často zapomínám sama na sebe. Díky Štěpánce se mi podařilo udělat řadu velmi důležitých rozhodnutí. Díky její motivaci a výstižným otázkám, jsem si přišla jednoduše na to, co vlastně chci a co nechci, co je dobré a co ne.

Naučila mne se konečně zastavit, nadýchnout se a uklidnit se, udělat si čas sama pro sebe, rodinu, přátele. Naučila mne být sama sebou a říkat NE. A to vše díky tomu, že její profesionalita, komunikace, pozornost, důvěra, podpora a lidskost je pro ni naprosto přirozená. 

Moje oblíbené motto je: Vše, co děláš, dělej upřímně a srdcem. A přesně tak to Štěpánka dělá.