Drobečková navigace

Úvod > Co o mně řekli klienti > Jan Lát

Jan LátDatum konání:
17.9.2018

Proč se Štěpánkou spolupracuji?!

Mno vzhledem k mé averzi k "externím poraděnkům", kteří se na firmy velmi rádi chytají, radí, jak by se, a co by se, za nic nemají zodpovědnost, jejich výstup není měřitelný, a když nakonci skutečně nenastane změna, vlastně se nic neděje, jsem sám docela překvapený a sebe se ptám: "Proč vlastně se Štěpánkou spolupracuji?"
Štěpánka je totiž jiná, lepší... Ale vážně, Štěpánka má neuvěřitelnou schopnost práce s lidmi. Motivace jednotlivců i skupiny. Předávání optimismu.

Naše spolupráce začala několika návštěvami a mou "ochutnávkou" TAB boardu. Zajímavý zážitek - spousta inspirativních lidí na jednom místě, kteří jsou otevření a připraveni sdílet vlastní zkušenosti, jak ty dobré, tak ty méně úspěšné a to vše proto, že čekají stejné obohacení od ostatních členů. Zajímavý koncept. Už v tu chvíli mi vrtalo hlavou, jak Štěpánka s těmi lidmi pracuje, jak je dokáže pro takovou aktivitu získat.

Po pár TABech, kde jsem prožil debaty na témata, která jsme řešili ve firmě, jsem dospěl k závěru, že by Štěpánčina aura mohla pomoct i celému našemu vedení. Snažili jsme se najít vlastní směřování, najít si další cíle, jak rozvíjet firmu a jak angažovat více lidí do tohoto tvůrčího procesu.

Tento nápad vyústil v nový rozměr spolupráce - Štěpánka se stala "týmovým koučem" na našich MARSech (Metodicko-Analytická Rekreační Setkání), kde se setkáváme s cílem posunout firemní kulturu, marketing, obchod a další témata která jsou zrovna aktuální... ze 13 členů, kteří se MARSu pravidelně účastní byste nenašli nikoho, kdo by Štěpánku neoslovil o konzultaci/radu/tip mimo formát MARSu. Znáte někoho jiného, kdo si prvním setkáním získá náklonnost všech přítomných a po 2 letech spolupráce ji stále drží?
Posun, který jsme se Štěpánkou v řešených tématech prodělali mi při pohledu zpět připadá neuvěřitelný. Jistě, pořád máme řadu dalších cílů, ale ta řada met, které jsme už překonali je úžasná.

Štěpánko, díky!

Honza Lát @ BENEŠ a LÁT a.s.