Drobečková navigace

Úvod > Co o mně řekli klienti > Jan Semotán

Jan SemotánDatum konání:
3.7.2018

Štěpánka mi pomohla dost v MÝCH karierních začátcích. A teď po 12 letech jsem moc rád, že jsem se k ní mohl vrátit zpět a využít jejich velkých zkušeností jako kouče. Obrovská podpora a životní zkušenost. Člověk na svém místě, kterému můžete 100 % důvěřovat.

Pechová Kristýna
HAYS Recruiting experts worldwidw

Působím na manažerské pozici v mezinárodní společnosti (personálně – poradenská společnost) a vedu tým o 10ti lidech. Se Štěpánkou Duffkovou jsem začala pracovat v době, kdy jsem byla uhnaná a nevěděla jsem, jak si ubrat práci. Neuměla jsem delegovat práci na zbytek týmu, abych měla prostor na strategičtější záležitosti a plánování. Byla jsem těžce v operativě.

Štěpánka je nejenom zkušená manažerka, ale také vynikající koučka se spoustou užitečných otázek a rad. Absolvovali jsme 4 sezení a po každém z nich jsem cítila, že vím jak. A to bylo pro mě podstatné. Odcházela jsem s jasným plánem, nápady a úkoly, které jsem ihned implementovala. A co se změnilo za tu dobu prací se Štěpánkou? Můj tým pracuje více než já – hlavně operativu a já se můžu věnovat strategickým věcem, které posouvá oddělení dále. Jsem klidná, mám čas plánovat, a i můj tým má ve mně větší podporu, protože mám na ně čas.

Štěpánku Duffkovou maximálně doporučuji jakémukoliv manažerovi- ať na začátku kariéry či na vrcholové pozici. Je lidská, praktická, vždy vymyslí super řešení či Vás dostane zajímavou otázkou a je taky hodně vtipná.  Nevymýšlí s Vámi kolo, ale pracuje se základními managerskými principy, které dávají absolutní smysl a fungují. A taky Vám řekne, když si lžete do kapsy. Příklad? „No Štěpánko, já nedeleguju, protože jsem velká perfekcionistka“. Štěpánka: „Ne, ty nedeleguješ, protože jim nevěříš“.  A tak. Za mě 10 z 10.