Drobečková navigace

Úvod > Co o mně řekli klienti > Michal Vrbický

Michal VrbickýDatum konání:
30.4.2020

Moje spolupráce se Štěpánkou začala na doporučení mého táty – ředitele našeho rodinného podniku, s cílem posunout se v osobním rozvoji na cestě k řízení firmy. Na začátku jsem byl skeptický, netušil jsem, proč bych potřeboval od někoho radit. To bylo v mých 24 letech. Když se s několika letým odstupem dívám, kde jsem byl tehdy a kde jsem teď, sám nedokážu uvěřit svému posunu. Štěpánka mě během těch několika let naučila tolika věcem, které dnes využívám neustále a pomohla mi se posunout, nepolevit, nezbláznit se a dostat ze sebe to nejlepší. Dnes už bych si nedokázal představit celé to zvládnout bez jejího koučování. 

Pomohla nejen mě, ale také naší firmě s generačním přechodem a rozvojem. Její přistup, pochopení a trpělivost mi pomáhají věcem rozumět, udržovat si nadhled a správně řešit vzniklé situace. Důležitou částí jsou také Štěpánkou pořádaná setkání s dalšími lidmi, na kterých nacházím mnoho skvělých nápadů, rad a rozdílných pohledů, což mi pomáhá v zásadních rozhodnutích a různých situacích. 

Takovou spolupráci mohu samozřejmě plně doporučit a dát jen ty nejlepší reference. Štěpánko, děkuji za uplynulá léta a těším se na ta budoucí.