Štěpánka Duffková

V dobrém i ve zlém – věnováno od Jany Malknechtové

IMG_2295Čas je jak splašený, narozeniny jsou minulostí, dovolená je minulostí. Ale radosti všedního dne na nás čekají každý den. Když jsem přebírala hromadu bloků, které jsem dostala o narozeninách a v každém bloku byl vytištěný jeden příspěvek z mého blogu, našla jsem v jednom bloku dopis a tady je:

“Se Štěpánkou mě seznámila její sestra Květa, kterou znám přes třicet let. Ani nevím, kdy jsem se Štěpánkou potkala a jak vzniklo naše přátelství. Začaly jsme se scházet, jezdit na společné výlety i slavit společně narozeniny. Štěpánka je velmi krásná, pohodová a energická žena. Je matkou dvou dospělých synů. Výčet jejích společenských a sportovních aktivit je velmi dlouhý. Mimo jiné, zabývá se koučinkem a poradenstvím, je výborná kuchařka a blogerka a v neposlední řadě, velice ráda tancuje (a občas zapomene, že ji není dvacet:-)). K jejímu těžkému životnímu období patřila rakovina manžela, kterou úspěšně zvládli a překonali. Smutné období nastalo, když onemocněla a pak zemřela její maminka. Jsem ráda, že můžu být Štěpánčinou kamarádkou a oslavit s ní její významné životní jubileum. Mám Tě ráda. Hodně zdraví Jana Malknechtová”.

Milá Jano, moc děkuji a moc si vážím, že mohu být v tvé blízkosti.

P.S. obrázek je komiks, který mi někdo nakreslil do dalšího bloku, ale nepřišla jsem na to kdo. Za komiks taky moc děkuji, je opravdu vydařený.

1 Comment

  1. Jana

    Ahoj Štěpánko,
    ten komiks kreslil Robert, ale zapomněl se podepsat.
    Komiks znázorňuje vaši cestu na kole po Francii.
    Jana