Drobečková navigace

Úvod > Koučink a mentorink

Koučink a mentorink

Kombinace koučinku a mentorinku vám pomůže najít řešení a uvést věci do pohybu. Tím, že o věcech hovoříme a pracujeme s více možnostmi řešení, vy máte svobodu rozhodnutí a tím i velkou chuť věci realizovat.

 

Odešla jsem z korporací, jelikož jsem přestala vidět smysluplnost mé práce. Po odchodu jsem byla nadšená, že mohu přenést užitečné informace a přístupy z korporátního světa do světa malých firem.

Můj styl je kombinace koučinku a mentorinku. Snažím se mým klientům pomoct najít, co je pro ně důležité, a vrátit jim radost z podnikání a z vedení lidí. Mou přidanou hodnotou je nápaditost, schopnost vidět příležitosti, vidět věci v souvislostech a schopnost zjednodušovat. 

Má filozofie je respekt a víra v potenciál jednotlivce. Věřím, že každý z nás ví, co chce nebo co má dělat, jen neví, že ví, a mou radostí je tento potenciál spolu-odhalovat. Pomáhám podnikatelům a manažerům využít potenciálu jejich pracovních týmů, což jim pomáhá znásobit potenciál a rovněž jim zapojení kolegů přináší volný čas a více klidu. Disciplinované malé kroky nás dovedou k cíli.

Často používám techniky prakticky využitelné v businessu – škálování, prioritizace, GROW. Ráda se držím struktury či konceptu, který jsem si vytvořila pro SME firmy (SWOT analýza, strategie, priority). Řešíme problémy krok za krokem s rozumem a odvahou. Vnitřní motivace je to, co nás posouvá, a proto je kombinace koučinku a mentorinku zázračná. Mentorink šetří čas, koučink navyšuje vnitřní motivaci.

Se svými klienty pracuji dlouhodobě 3-4 roky, což je odlišné od klasického koučinku. Snažím se, aby naše spolupráce klientům přinášela měřitelný progres a výsledky.

Kde se cítím doma, je mentorink pro HR ředitele a vedení workshopů pro HR týmy. Má sedmnáctiletá zkušenost s vírou v sílu týmu je to, na čem stavím.